Home » Происшествия » Поховали восьмикласницю, яку шукали понад 6 місяців

Поховали восьмикласницю, яку шукали понад 6 місяців

13 січня у селищі Пантаївка Олександрійського району Кіровоградщини поховали 15-річну Софію Буц. Дівчина зникла 1 травня 2016 року на Великдень.

Про це пише pravda-kr.com.ua.

Дівчина пішла на прогулянку із подругами. Востаннє того дня її бачили близько 22:00 біля пантаївського ринку на узбіччі дороги. Вона попрощалася зі своїми подругами і пішла додому. Що із нею трапилося далі — досі не відомо. У селищі говорили про викрадення, бачили, як напередодні дівчину кликав чоловік на чорному джипі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Російську співачку убила полиця

«Прабабуся сказала, що Софія не ночувала вдома. Такого жодного разу не було. Вона відповідальна дитина. У нас не було з нею сварок. У нас були хороші стосунки. Вона не могла сама піти з дому. Її викрали», — розповідала тоді Ірина, мама дівчинки.

22 жовтня 2016 року грибники у Пантаївці знайшли людський череп. Пізніше правоохоронці виявили й інші фрагменти кісток та одяг.

За словами бабусі, днями експерти дали висновок, що знайдені в лісі кістки та речі належать Софії. Родині видали свідоцтво про смерть.

Поховали Софію Буц у весільній сукні в закритій труні.

В Білорусі вбили черницю з України, настоятельку Свято-Ксенієвського монастиря, матінку 67-річну Василісу (Медвідь). Сталось це вночі 5 січня. Підозрювану впіймали. Це 29-річна жінка з Казахстану, послушниця того ж монастиря, ймовірно, з психічним розладом.

Add a Comment

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *